Селена Гомез се осрамоти, сега цел свет и се смее, па дури и таа самата (ВИДЕО)

0
158


Селена Гомез се посрамоти во Њујорк и сега и се смее целиот свет.

Имено таа носеше високи потпетици  и брзаше да се сретне со фановите кои ја чекаа пред хотелот, па во брзање го шина зглобод.

Пејачката и сама се смее на својт пех, па го објави видеото и напиша „ Го погледнав ова милион пати“.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here