Секси Карлеуша има само една новогодишна желба

0
130


Атрактивната пејачка Јелена Карлеуша има само една новогодишна желба, што повеќе да се смее во 2020 година.

 Популарната Карлеуша имаше многу тешка година, во 2019 ја загуби својата мајка Дивна а беше и пред развод од сопругот Душко Тошиќ.

Но, таа сега посакува во 2020 година да влезе оптимитична и среќна.

„Оваа година бев силна, следната сакам да бидам среќна. Ја загубив мајка ми која ми беше се во живото. Полека се опоравувам и време е да тргнам понатаму, онака како што таа сакаше, изјавила Карлеуша.

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here