Ријана во бикини- објави „жешко“ видео и ги воодушеви фановите

0
174


Пејачката Ријана со новото видео само не потсети зошто жените и завидуваат и сакаат да бидат како неа.

Убавицата од Барбадос објавила видео во кое носи црн секси костим за капење и проѕирна тоалета за на плажа, пренесува “Marie Claire”. 

Косата и е благо виткана, а за да покаже зошто е една од најголемите модни икони, се прошетала со модерна ташна во раката.

За Рири да биде Рири, тука е и цигарата која оваа “лоша девојка” ја прави уште поопасна. Фановите не ги штеделе комплиментите во коментарите.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here