Рецепт на денот: Крофни со пире од компири

0
120


Ако сте љубители на крофни и сакате да пробате нешто ново и неочекувано, овој рецепт е за вас.

Пробајте да направите крофни со пире од компири. Сочни, крцкави и со многу богат вкус. Веќе нема да направите крофни на обичен начин после овие.

 

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here