„Пука“ деколтетео на Карлеуша: Пејачката порача дека е „божица“

0
168


Нема потреба да се зборува дека Карлеуша вложува во себе и нејзината гардероба, па ретко кој се осудува да облече нешто што таа носи.

Овојпат Карлеуша избра сребре топ и бело тесно здолниште кое и го истакна струкот во комбинација со сребрени чизми.

https://press24.mk/

– Во љубов со внатрешната божица- напиша та и постави фотографии на искусно позира.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here