Пријовиќ во необично издание: „Секси мама“ ги распамети мажите (ФОТО)

0
126


Александра Живојиновиќ ги собра сите симпатии на социјалните мрежи откако на своето Инстаграм стори гледајќи директно во камерата на телефонот, праќаше сочни бакнежи до своите пријатели и фанови.

Длабокото деколте на нејзината блуза доволно ја откриваше нејзината бујна предница, така што малкумина можеа да се воздржат да ја гледаат в очи! 

Така, деновиве Пријовиќ најпрвин се прошета во ултракусо мини фустанче, покажувајќи ги своите долги нозе, а потоа се фотографира во црн комбенизон со длабоко деколте.

 Па на крајот објави фотографија во која позира само со градник.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here