Принова во семејството – пратеникот Антонио Милошоски ја откри убавата вест

0
97


Пратеникот од редовите на ВМРО ДПМНЕ, Антонио Милошоски, кој пред две години го доби четвртото дете, пролетва ќе стане татко на уште едно, а веста за приновата тој ја открил за „Фактор“.

Убавата вест пратеникот веќе ја споделил со своите блиски пријатели и колеги, а покрај трите ќерки и единствениот син, Милошоски очекуваат машко бебе.

Пратеникот не ја крие возбудата, а од бракот со Симона досега ги имаат ќерките Дариа (4), Михаела (2), Илина (1), како и поголемиот син Давид (12). 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here