Преку ноќ заработила за куќа, а патува каде и да посака – тврди дека нејзината работа е легална

0
126


Овие денови таблоидите во Велика Британија пишуваат за 20-годишната девојка која практично преку ноќ успеала себеси да си купи машина вредна 210.000 фунти и тоа на чесен начин, барем кога станува збор за законот.

Имено, оваа неименувана црнка парите за куќа, ги заработила продоавјчи ги своите провокативни фотографии на интернет.

https://press24.mk/

Ова девојка од Кент работела од својата 16. до 18. година како продавачка, но дала отказ и се регистрирала на платформа каде почнала да продава разголени фотографии и видео снимки на кои се соблекува.

На интернет оваа дама работи под називот BunnyRoseX, а вистинското име и презиме не го открива. Сепак , состојбата на сметката од банка не ја крие – заработува над 2.500 фунти месечно, што ѝ дало можност да заработи за куќа.

„Обожавам да букирам дестинација за одмор кога ќе ми падне на памет. Или изненадно да одам во скап ресторан да ручам, а да не пресметувам дали ќе имам доволно пари да го преживеам месецот, како на повеќе работни места“, рекла оваа млада Британка.

https://press24.mk/

Но, се има своја цена, па така и ова хоби – таа неретко исполнува чудни барања на своите онлајн фанови, за да заработи дополнително пари.

„Барањата на моите фанови се различми. Нормалните барања подразбираат експлицитни фотографии и видео снимки. Некои од оние бизарните се мои фотографии додека лижам стапала, фотографии од моите колена или само шаката“, вели таа и додава дека покрај парите често добива и подароци.

Бани вели дека семејството и пријателите го поддржуваат нејзиниот избор за работа, а таа дури е и верена.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here