По допирите со Бред Пит актерката го соблече фустанот: Фановите прашаа чија када е тоа (ФОТО)

0
120


Бред Пит на доделувањето на наградите бил толку многу магепсан од својата поранешна сопруга Џенифер Анистон што не престанал да ја допира и да ја гледа.

Актерката по доделувањето на наградите на својот профил на Инстаграм споделила две фотографии.

На едната лежи во автомобилот и објаснува дека сè изгледа неверојатно, но дека има брчки против кои не може да се бори.

„Без брчки… Потешко отколку што изгледа. Некаде помеѓу овие две фотографии моите врсници ми подарија подарок кој ќе го обожувам и преку ден и преку ноќ… Им благодарам, време е да се вратиме на работа“ – објаснила актерката.

На втората фотографија се гледа нејзиниот фустан на подот, чевлите и наградата.

„Дали е тоа тоалетот на Бред Пит?“, „Се надеваме дека после сè тој ти го соблече фустанот“ – биле само некои од многуте коментари.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here