Порно ѕвездата со фотографии од теретана го “препоти“ машкиот свет (ВИДЕО)

0
99


Миа Калифа објавила фотографија на која подигнува тег, а фановите се прашуваат дали таа се подготвува за влез во ММА светот.

Најпознатата пензионирана порно ѕвезда, Миа Калифа (27), никако да почне да се занимава само со една професија.

По заминувањето од порно индустријата малку се занимавала и со манекенство, малку била спортска коментаторка, а сега очигледно, според коментарите на нејзините фанови таа вежба за влегување во ММА светот.

Таа објавила фотографија на која подигнува тег, во друштво на двајца мажи. Позирала во високи потпетици, а градите ги ставила во прв план.

Инаку, Миа неодамна се нашла во центар на внимание откако објавила видео во венчаница.

Убавата Либанка во месец март се верила за шветскиот готвач Роберт Сандберг (29) во Чикаго, а ова ѝ е вторпат.

Како 18-годишната девојка се венчала за љубовта од средношколските денови, но нивниот брак не опстанал.

„Поранешниот сопруг беше љубоморен“ – рекла таа уште на времето кога не била толку многу светски позната.

Со сегашниот сопруг, Роберт, таа се надева дека бракот ќе трае многу подолго.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here