Поранешната сопруга на Дарко Лаиќ живее во „новогодишна бајка“- покажа како изгледа нејзиниот дом (ВИДЕО)

0
131


Поранешната сопруга на српскиот пејач Дарко Лазиќ, Ана Севиќ живее во новогодишна бајка.

Имено таа на Инстаграм покажа како изгледа нејзиниот дом за новогодишните празници, па може да се види дека обрнала внимание и на наситен детаљ за се да изгледа совршено.

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here