Поповиќ не успеа да ја убеди: Марија Шерифовиќ го напушта шоуто „Ѕвездите на Гранд“

0
112


Марија Шерифовиќ  неколку сезони по ред е дел од жирито во „Ѕвездите на Гранд“, но се чини дека и е доста.

Судејќи по нејзината објава на Инстаграм, Марија решила да се повлече од шоуто.

Одговарајќи на прашање дали планира да остане во Ѕвездите на Гранд, Марија одговорила негативно, одмавнувајќи со главата.

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here