Познатата убавица последна дозна дека сопругот ја изневерува: „Не се сомневав во ништо, но дознав последна“

0
140


Чешката убавица, Алена Шередова, во италијанските медиуми се појави со приказната за развод од популарниот фудбалер Џанлујџи Буфон.

-Слушнав на радио дека сопругот ме оставил. Меѓутоа, сепак не дознав последна, туку претпоследна. Последен дозна мојот татко – открила таа во медиумите.

Алена вели дека во еден момент била на ивица да започне медиумска војна, но од тоа се откажала поради децата.

-Морав да бидам присебна поради децата. Морав да направам се за тие лесно да поминат низ тој бродолом и тоа и го направив. Не беше лесно, но низ сето тоа поминав со крената глава – раскажала Алена која недолго потоа дознала зошто ја оставил сопругот – поради италијанската водителка Иларија Дамико.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here