Повторно провоцира: Георгина позираше со децата, но сите гледаа во еден друг детаљ (ФОТО)

0
45


Партнерката на Кристијано Роналдо, Џорџина Родригез, редовно ‘провоцира’ на социјалните мрежи.

Откако објави семејна фотографија од капење, на која е опкружена со децата и носи танга, многумина забележаа уште попровокативна фотографија од најпознатата девојка на фудбалерот.

На фотографијата таа лежи на кревет со 2-годишната ќерка, а фановите брзо заклучиле дека е гола, бидејќи на едната фотографија брадавицата ја покрила со емоџи.

Спорната фотографија ја објавила на Инстаграм-стори, како дел од колажот, а кога избирала кои фотографии да стојат на нејзиниот профил подолго од 24 часа, неа ја изоставила.

Сепак таа денеска повтрно на „стори“ објави фотографија од себе си најахта и децата кои мирно спијат во позадина, но преден план е бујното деколте на Георгина.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here