Поврзаноста што оваа девојка ја има со нејзините кучиња е вистинската дефиниција за сродни души

0
192


Врската помеѓу личноста и нејзиното куче е нешто многу посебно. Откако ќе ја видите безусловната љубов во очите на вашето куче, вие не можете да не ги развиете истите чувства и за него. Фотографката Урсула Аитчисон има ваква љубов со нејзините златни ретривери, Хјуго и Хаксли. Најдобриот дел? Таа ја споделува нивната разиграна врска преку слатки и забавни фотографии. Погледнете…

https://www.kafepauza.mk/


https://www.kafepauza.mk/

https://www.kafepauza.mk/

https://www.kafepauza.mk/

https://www.kafepauza.mk/

https://www.kafepauza.mk/

https://www.kafepauza.mk/

https://www.kafepauza.mk/

https://www.kafepauza.mk/

Продолжува на следната страница…

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here