Повеќе од 50 000 следбеници: Хрватската продавачка на мандарини со облини „боли глава“ (ФОТО)

0
191


Хрватката Кристина Пенави или како што ја нерекуваат хрватските медиуми „Памела Мандарисон“, е девојката со бујни гради која на пазар во Загреб продава мандарини.

Да ги немаше бујните гради и виткото тело, тешко дека некој  би и дал вакво внимание, но во последно време таа е се поактуелна.

Таа на тезгата за 10 часа работно време продава дури до 300 килограми мандарини.

Кристина освен што продава мандарини, има време и за социјалните мрежи каде што има повеќе од 50 000 следбеници.

На нејзиниот профил може да видите фотографии во бикини во кои ги покажува своите атрибути и облини, па не е ни чудно што мажите чекаат ред кај ова хрватска продавачка.

Погледнете неколку фотографии од Кристина.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here