Пејачката се сели во луксузен стан во Белград, а соседи ќе и бидат само богаташи (ФОТО)

0
172


Инаку претходно пејачката 20 години живееше во вила на Бежанијска коса каде соседи и беа Саша Поповиќ и Лепа Брена.

Екипата на „Папарацо лов“ овие денови ја улови пејачката како се сели во елитниот дел на Белград каде становите се движат од 3 до 7 илјади евра по квадрат.

https://press24.mk/

Како што пренесува емисијата на Вики соседи ќе и бидат бројни моќни познати личности меѓу кои најмногу спортисти, а многумина фанови буквално подзинаа од нејзиниот стар дом кој исто така не е за потценување.

 

 

 

Пејачката инаку од претходно велеше како заработените пари од својата кариера ќе ги вложи во недвижност.

https://press24.mk/

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here