Пејачката се пофали со ново момче- за неколку часа собра повеќе од 200 илјади лајкови на Инстаграм

0
111


Никол Шерзингер позираше со своето момче на Инстаграм ,а  вниманието на нејзините фанови го привлече неговиот атлетски изглед.

Рагби играчот по потекло од Зимбабве и познатата пејачка се запознале ова лето на Х-Фактор, а неодамна јавно ја потврдија нивната врска. Двојката позира во теретана, а фотографија што ја објави Никол за неколку часа доби  повеќе од 220.000 лајкови.

Обожавателите на пејачката беа полни со комплименти на нивните атлетки тела.

„Се чини дека не е само неговата личност што и го привлече вниманието. Колку е затегнат “, коментирал еден.

„Вашето момче е вистинско парче“, коментирал друг.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here