Пејачката објави видео од ултразвук: Бебето покажува среден прст (ВИДЕО)

0
78


Бебето на пејачката Кети Пери изгледа дека има смисла за хумор бидејќи, како што може да се види на снимката од ултразвук која пејачката го сподели, тоа го покажува средниот прст.

-Кога неродената ќерка ти покажува среден прст од матката, знаеш дека си подготвен, напишаа таа на објавата на Инстаграм, додавајќи дека таа навистика покажува прст.

Оваа снимка привлече големо внимание, а во коментарите се вклучи и нејзината колешка Рита Ора која кратко напиша „Иста на мама“.

Пред два месеци пејачката и нејзиниот избраник Орландо Блум соопштија дека наскоро ќе станат родители. Парот веќе неколку пати ја одложи венчавката. Последниот пат беше договорено да се случи ова лето, но е откажана поради пандемијата од коронавирусот.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here