Пејачката блеска од среќа: Изолацијата е најдоброто нешто што можеше да се случи во нејзиниот брак

0
62


Пејачката Ели Голдинг зборуваше за тоа како изолацијата влијае на нејзиниот брак.

Таа и нејзиниот сопруг Каспер се венчаа во август минатата година, а според неа, карантинот ниту малку не им го поремети уживањето.

Пејачката за британски „Гламур“ откри дека е во изолација пандемијата од коронавирусот позитивно влијае на нејзината врска со Каспер и оти тоа е доказ дека може среќно да се живее еден со друг.

-Беше сјајно, искрено можам да кажам дека воопшто не се каравме. Изолацијата веројатно не е идеална веднаш по венчањето, но ова е вистински доказ дека можеме мирно да и среќно да живееме, изјави Голдинг.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here