Петре Шилегов открива кој му е најдобар пријател за во кафeана (ВИДЕО)

0
117


Кога се е празнично и магијата на градот ѕвони во име на доаѓањето на Новата година, таква е и еуфоријата на градскиот плоштад на годинешниот „Winterland“ кој што може да се пофали со програма и организација слична на оние во светски метрополи.

И кога се сите празнично расположени, па дури и имињата од политичката сцена можете да ги начекате насекаде. Екипата на Бекстејџ застана рамо до рамо со таткото на градот Петре Шилегов. А тој, без размислување откри кој му е најдобар пријател за во кафеана од политичарите, но и што неговата сопруга му поклонила изминатата 2019 по повод празниците и Новата година. 

Не можевме а да не го прашаме за новогодишна честитка која што ја упати кон политичарите.и им порача „Да ја смириме топката!“. 

Целото интревју погледнете го во продолжение:

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here