Откриено колку вреди подарокот на Роналдо- Георгина платила цело богаство за автомобилот за својот сакан (ВИДЕО)

0
106


Еден од најдобрите светски фудбалери, асот на Јувентус, Кристијано Роналдо пред два дена го прослави 35-иот роденден.

На социјалните мрежи активна беше и неговата свршеница Георгина Родригез која се пофали како му го честитале роденденот на својот сакан.

Георгина на својот свршеник му купила подарок, за каков сонуваат многу мажи. Кристијано од својата избраничка доби нов скапоцен автомобил џип. Станува збор за луксузен џип теренец „мерцедес АМГ Г 63“, кој чини 180.000 евра.

Под видеото на кое Герогина му го покажува џипот на Кристијано, таа напиша:https://press24.mk/

„Честитки на човекот на мојот живот.“

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here