Овие чизми се комбинираат со сè

0
149


Сè што ви треба за време на есента и на зимата се токму овие чизми. Овој модел ќе ги направи поинтересни сите ваши комбинации.

Змискиот принт и каубојките се многу популарни и како комбинација даваат совршен пар обувки. Овие чизми ќе го освежат дури и монохроматскиот црн аутфит и ќе му дадат модерна нота.


Овој пар чизми оди во комбинација со сите стилови, а змискиот принт лесно се комбинира со сите останати бои. Потпетицата има идеална висина и ја истакнува ногата на најдобар можен начин. Покрај тоа, во овие чизми ќе ви биде и многу удобно.

Без проблем можете да го поминете целиот ден во овие обувки. Чизмите можете да ги носите како деловна варијанта или како совршен додаток за излегување ако ги комбинирате со свечен фустан.

Погледнете ги и другите модели на чизми што можете да ги носите оваа есен.

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here