Ова парче облека ќе биде водечки тренд во 2020 година

0
104


Иако зимата штотуку започна, дизајнерите веќе одлучија кои парчиња гардероба ќе се носат во следната година. Во сезоната пролет/лето 2020 година ќе се носат женствени комбинации, а водечки тренд меѓу нив ќе бидат блузите со голи рамена и асиметричните модели на блузи и фустани.

Голите рамена ќе бидат во фокусот, а овие заводливите парчиња ќе бидат во тренд, па подгответе ја вашата гардероба навреме.


Можеби ве интересира кој е класичниот модел на јакна што не се симнува од тронот ниту оваа зима.

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here