Оваа нијанса ќе ви даде побогат изглед

0
119


Оваа сезона најпопуларна е бојата што неправедно беше запоставена многу години: темнокафеавата боја, односно топлата и богата нијанса на чоколадо која конечно ги дочека своите пет минути.

Комбинирајте темнокафеава боја со кремови панталони во цигарет крој бидејќи оваа комбинација е класична и едноставна и изгледа деловно и елегантно. Темнокафениот капут е исто така добра инвестиција, како и чизмите во оваа боја кои ќе донесат свежина во вашата гардероба бидејќи тие се комбинираат поразлично од црните.


Жените ја мразеа оваа боја, но сфатија дека не се во право: Оваа нијанса ќе ви даде побогат изглед

Оваа боја најдобро се комбинирана со неутрални тонови: беж, крем, бела, пудресто-розова, боја на карамела, а се комбинира и со фармерки.

Во секој случај, не плашете се да експериментирате со оваа боја затоа што таа им прилега на повеќето жени и изгледа многу убаво и богато.

Погледнете неколку идеи како да ја комбинирате оваа боја.

И хеланките се враќаат во мода, па погледнете како да ги комбинирате за да не направите модна грешка.

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here