Објавен првиот трејлер за анимираниот „Scoob!“

0
132


Warner Bros. Pictures го објави првиот трејлер за новиот анимиран филм „Scoob!“, чија премиера е закажана за 15 мај 2020 година.

Гласовите ги позајмуваат Зак Ефрон, Аманда Сејфрид, Џина Родригез, Вил Форте и Френк Велкер. Филмот ја раскажува приказната за создавањето на дружината на Скуби Ду.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here