„Облините се во мода“- Сораја рече дека не ги зголемила градите, но никој не и поверува (ФОТО)

0
184


Откако овие денови Сораја повторно се најде во центарот на вниманието поради нејзините бујни гради овој пат се огласи и самата старлета која откри што навистина се случува со неа.

Сораја за српските медиуми ја демантираше веста дека повторно ги зголемила градите, но сепак нејзините фанови не и поверуваа во ова, па таа мораше детално да ја опише последната фотографија на која во преден план се нејзините гради, а предизвика лавина коментари.

-Таман работа да сум ги зголемила градите повторно! Веќе подолго време не сум носела корсет, па може затоа изгледаат поголеми од вообичаеното, вели Сораја, но веднаш потоа се предомисли и даде друго објаснување.

-А можеби сум се поправила малку. Покачив три, четири килограми, па затоа тие изгледаат бујни. Бев многу слаба, градите ми беа со големина тројка или четворка, но сега не знам колку ми се големи, но сигурно се петка, додава Сораја.

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on Oct 23, 2019 at 12:07pm PDT

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on Nov 3, 2019 at 10:50am PST

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here