Нумеро уно: Ванда Нара го „запали“ Instagram со разголени фотки

0
99


Ванда Нара можеби не се покажува многу како фудбалска менаџерка, ама за фоткање за на Instagram ја бива.

 

 

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Сопругата и менаџерка на Мауро Икарди повторно ја „запали“ социјалната мрежа со фотографии на кои остава многу малку на фантазијата.

 

 

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Прво го „потпали“ интересот со фотки на кои носи минијатурни бикини, а потоа позираше разголена во бања.

Порнешната аргентинска моделка сака да ја анимира својата Instagram публика и редовно им дава „материјал“ за коментирање на своите 6 милиони следбеници.

Ванда ги објави жешките фотографии набрзо по интервјуто за La Republicca Delle Donne во кое рече дека напаѓачот на ПСЖ не е расположен за секс кога неговиот тим губи, а нејзините обожаватели ја опсипаа со комплименти и коментари како „Нумеро уно! (Број еден!), а имаше и такви дека Икарди „не заслужува ваква жена“.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here