Ново доживување за Цеца: „Сѐ јадеш, ама без чинии“ (ФОТО)

0
95


Српската пејачка Цеца на Инстаграм покажа еден интересен детаљ, што за неа беше ново доживување.

Пејачката сподели неколку фотографии  на кои може да се види храна, но не е сервирана во чинии, па ја насмеа неа, а и нејзините фанови.

https://press24.mk/

Цеца најверојатно во грчки ресторан, јадеше помфрит, грчка салата и сирење, но послужено дирекно на масата.

„Сѐ јадеш ама без чинии. Ново доживување“ напиша Цеца на Инстаграм и сподели неколку фотографии.

https://press24.mk/

https://press24.mk/

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here