Не е фотошоп: Сите мислеа дека Ана Николиќ нема вакво брутално тело и нозе (ФОТО)

0
140


Српската пејачка Ана Николоќ долги години мака мачеше со вишокот на килограми, а откако се оствари како мајка нејзината форма речици се разобличи.

По долгата борба и депресија таа реши да и се врати на старата витка линија откако годинава во јануари беше уловена во најлошата запуштена нејзина форма и изглед.

Имено пејачката оваа пролет на големо најавуваше преку фотографии дека работи на подобрување на својот изглед, а сега ги убеди сите дека тоа и го постигнала.

Иако многумина мислеа дека користи фотошоп за да изгледа совршено, сепак оваа фотографија која ја објави денеска на својот Инстаграм профил го покажа спротивното, погледнете.

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by (@ananikolicofficial) on Dec 10, 2019 at 8:43am PST

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here