Невеста побегна од сопствената венчавка: Во салата влета поранешната девојка на младоженецот и направи скандал (ВИДЕО)

0
119


Невестата во солзи, гледа како венчавката и ја уништува соперничка.

Видео кое стана хит на социјалнте мрежи, а снимено е во Кина покажува една необична случка.

Имено среде венчавка, влегува поранешна девојка на младоженецот, која за таа прилика одбрала да облече венчаница, па паѓа на колена пред него и го моли да и се врати.

„За се сум јас виновна, те молам врати ми се“ вели низ солзи девокката, молејќи го младоженецот да се предомисли и да и се врати.

Таа своето влегување го темпирала таман пред првиот бакнеж на младенците, а секако сватовите веднаш изадиле телефони за да снимат овој несекојденев настан.

Додека девојката го молела да и се врати, младоженецот цело време ја држел за ракка  својата идна сопруга, но во еден момент таа не можејќи да ја поднесе целата ситуација, ја напушта венчавката.

https://press24.mk/

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here