На секоја комбинација ѝ дава луксузен и гламурозен изглед

0
140


Можете лесно да ги вклопите во вашиот стил, бидејќи ги има во различни бои и модели. Овој моден додаток за коса е главен хит сезонава, а го има во толку многу убави бои и стилови што има моќ скоро секоја комбинација да ја подигне на повисоко ниво.

Венчето за коса е одличен начин да ѝ дадете луксузен завршен детаљ на неутралната дневна комбинација. Меѓу најпродаваните се моделите украсени со бисери, со светкави украси и со блескави камчиња, но популарни се и неутралните модели коишто можат да се комбинираат речиси со сè.

На Инстаграм има фотографии со многу убави модели, па погледнете неколку начини како да ги носите оваа сезона.

Погледнете кои други додатоци за коса кои ќе ја одбележат сезоната есен/зима.

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here