На релација Скопје – Битола: Тинејџерка пријавила дека маж во автобус ја допирал по телото

0
172

Во средата во СВР Битола, 19 – годишна девојка од Битола пријавила дека истиот ден околу 13.50 часот додека се возела во автобус кој сообраќал на релација Скопје – Битола, маж ја допирал по телото.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, соопштија од СВР -Битола

izvor republika

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here