На детската радост и нема крај: И подарија „најлош“ подарок, а нејзината реакција им ги стопи срцата (видео)

0
143


Родители сакале да се пошегуваат со својата ќеркичка  па и го подариле „најлошиот Божиќен подарок досега“.

Но,  тие беа изненадени од нејзината воодушевена реакција, која потоа стана хит на социјалните мрежи.

Американскиот влогер на Јутјуб каналот Lgndfrvr и ’даде на ќеркичката Арија завиткана банана, а нејзината реакција беше бесценета. „Банана, банана“, извикува воодушевено девојчето.

„Ова е најслатката реакција што покажува дека како родител може да направите одлична работа “, е само еден од коментарите.

Скоро 100.000 луѓе го гледале видеото само на Јутјуб, а откако тоа стана вирално, YouTuber се пофали со него во своето последно видео.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here