Најскандалозни модни избори на Меган Маркл, откако влезе во кралското семејство

0
101
loading...

[ad_1]

Меган Маркл многу брзо ја доби титулата на модна миленичка, но тоа не значи дека нема направено неколку грешки.

5-najskandalozni-modni-izbori-na-megan-markl-otkako-vleze-vo-kralskoto-semejstvo-001.jpg

Војвотката од Сасекс е модел и пример кој многу млади девојки и жени ширум светот сакаат да го следат. Но, понекогаш истите тие знаат да ја осудат како го прекршила кралскиот протокол и правилата кои се однесуваат на изгледот.

loading...

Пет пати кога Меган Маркл беше мета на критики поради погрешниот моден избор:

Летната комбинација во која недостасуваше палто кое ќе ги покрие голите раменици

5-najskandalozni-modni-izbori-na-megan-markl-otkako-vleze-vo-kralskoto-semejstvo-1.jpg

5-najskandalozni-modni-izbori-na-megan-markl-otkako-vleze-vo-kralskoto-semejstvo-2.jpg

Повторно голи раменици, но овојпат во елегантен фустан

5-najskandalozni-modni-izbori-na-megan-markl-otkako-vleze-vo-kralskoto-semejstvo-3.jpg

5-najskandalozni-modni-izbori-na-megan-markl-otkako-vleze-vo-kralskoto-semejstvo-4.jpg

Непристојна должина на сако-фустанот

5-najskandalozni-modni-izbori-na-megan-markl-otkako-vleze-vo-kralskoto-semejstvo-5.jpg

5-najskandalozni-modni-izbori-na-megan-markl-otkako-vleze-vo-kralskoto-semejstvo-6.jpg

Претерано лежерен аутфит за Вимблдон 2018

5-najskandalozni-modni-izbori-na-megan-markl-otkako-vleze-vo-kralskoto-semejstvo-7.jpg

5-najskandalozni-modni-izbori-na-megan-markl-otkako-vleze-vo-kralskoto-semejstvo-8.jpg

Градник кој ѕирка

5-najskandalozni-modni-izbori-na-megan-markl-otkako-vleze-vo-kralskoto-semejstvo-9.jpg

5-najskandalozni-modni-izbori-na-megan-markl-otkako-vleze-vo-kralskoto-semejstvo-10.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:[ad_2]

Source link

loading...