„Најсекси дедото на светот“ чека дете со 25-годишна убавица (ВИДЕО)

0
80


Италијанскиот милионер и плејбој Џанлука Вачи (52) објави дека чека дете со својата 25-годишна девојка Шерон Фонсек.

Веста среќниот пар ја објави преку Инстаграм и тоа баш на Денот на мајката.

-Кога и да размислував о потенцијална мајка за својот син, таа жена секогаш ги имаше карактеристиките на Шерон. Среќен сум што можам да ви кажам дека со неа чекаме бебе, а таа ќе биде таква мајка каква отсекогаш сум сакал за своето дете, истакна Вачи во видеото.

Иако има 52 години Вачи своевремено ја заработи титулата „најсекси дедо на светот“. На Инстаграм го следат над 15 милиони луѓе. Инаку, тој е тежок околу 300 милиони долари.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here