Најлудите (и најубавите) храмови низ Азија

0
165


Ел Кости е професионална фотографка што го обожава светот и патувањето и сака да открие што е можно повеќе места. Таа денес живее како дигитален номад, постојано во движење. За време на нејзината последна авантура што се случувала во Азија, таа се обидувала да ги најде најубавите, но и најлудите храмови и ги фотографирала со помош на дрон одозгора. Од Тајланд до Тајван, од Кина до Јапонија – ова резултатот на тоа што таа го открила!

https://www.kafepauza.mk/


https://www.kafepauza.mk/

https://www.kafepauza.mk/

https://www.kafepauza.mk/

https://www.kafepauza.mk/

https://www.kafepauza.mk/

https://www.kafepauza.mk/

https://www.kafepauza.mk/

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here