Направил кобна грешка кога ја одвел љубовницата на натпревар: Цел свет дозна дека ја изневерува сопругата (ВИДЕО)

0
100


Најголемиот малер на светот или оправдано сурво казнет?!

Додека бил на фудбалски меч, еден маж од Еквадор бил откриен дека ја изневерува својата сопруга.

На пријателскиот дуел меѓу Барселона од Еквадор и екипата на Делфин, Казановата решил да ја однесе својата љубовница на фудбалски меч. Тоа што не знае е дека токму таму ќе биде откриен дека ја изневерува сопругата.

На спортските настани сега често се појавува „Камера за бакнеж“ на која се бараат парови кои ќе се бакнат пред сите на камера и тоа оди во живо на телевизија. Мажот заборавајќи дека постои таква камера, ја бакна девојката, но веднаш потоа се сетил дека треба да биде повнимателен, па веднаш ја тргна раката од девојката која ја гушкаше и бакнуваше.

Сепак било доцна. Неговата сопруга го следела мечот и во живо видела дека мажот ја изневерува.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here