Може, но само во овие пози

0
128


Претеравте со вечерата, но не сакате да се откажете од играта под чаршафите? Во тој случај, избегнувајте ја кучешката поза, како и оралниот и аналниот секс. Обостраната мастурбација е добро решение бидејќи ќе добиете онолку стимулација колку што ви е потребно и сето тоа додека удобно седите на креветот еден до друг. Ако тоа не ви е доволно, еве неколку предлози како да уживате со полн стомак.

1. Лажичка

Легнете странично еден до друг и тоа е тоа. Обидете се да ги истегнете нозете и да се приближите колку што е можно поблиску.


2. Кујнска

Не мора да ја напуштате кујната. Седнете на масата или на некој друг кујнски елемент, повлечете се до работ и прегрнете го партнерот со нозете.

3. Само бавно

Легнете странично свртени еден кон друг. На овој начин нема да ги притискате стомаците, а можете да ги испреплетете нозете за малку повеќе интимност и блискост.

4. Потполно уморни

Ако вечерата целосно ве докрајчила, земете секс-играчки и дозволете тие да ја завршат работата за вас. Двајцата земете по една играчка во рака и задоволете го партнерот додека седите или додека сте удобно сместени во вашиот кревет.

Ако сакате да ги зачините работите во спалната соба, испробајте ги овие 5 пози што се во тренд.

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here