Моден водич за есенски стил без грешка

0
150


Оваа есен е многу позабавна од кога било порано, затоа што на врвот на модните листи се наоѓаат сите силни и впечатливи бои што е несвојствено за оваа доба од годината. Необичните комбинации како црвената и розовата, белите фармерки и впечатливите капути се само дел од нештата што маѓепсуваат оваа сезона. Модните експерти кажуваат дека оваа сезона шарените парчиња се апсолутен хит и тие ќе донесат малку свежина во тмурните денови. Време е модната авантура да започне! Во продолжение ви предложуваме неколку модни комбинации кои нема да ве остават рамнодушни.

Кафена и зелена комбинација за вртење погледи

Бели фармерки и кожна јакна како основа на стилот оваа есен

Кожен мантил за необичен, но впечатлив изглед

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here