Маја Беровиќ со нова промена: Фановите и порачаа дека никогаш подобро не изгледала

0
184


Познатата пејачка Маја Беровиќ повторно ја скрати косата и го претстави новиот имиџ. Пејачката честопати ги известува своите фанови кога се фарба, става екстензии, па така беше и овој пат.

– Што се прави? Ги прашала Маја своите фанови, сакајќи да се пофали со новата пократка коса.

Комплименти пристигнаа од сите страни, повеќето од фановите се согласуваат дека ова е нејзината најдобра фризура.

 

 

 

 

View this post on Instagram

Pos

A post shared by Maya Berovic (@mayaberovicofficial) on Oct 16, 2019 at 12:13pm PDT

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here