Македонската фолкерка не мирува: Андријана Кеш со една фотка на Инстаграм ги збудале фановите

0
167


Познатата фолк-пејачка Адријана Кеш не мирува. Таа повторно своите фанови на социјалните мрежи ги почести со уште една провокативна фотографија.

Се разбира, во преден план кај Адријана се нејзините гради, а коментарите се редеа. „Згодна риба“, „10+“, Вау, секси“ – беа само дел од коментарите од нејзините обожватели…

 

Погледнете како изгледа:

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here