Мажите полудеа по неа: Таа е најзгодната учесничка во „Задруга“ годинава (ФОТО)

0
78


Во „Задруга 3“ учествува Ива Гргуриќ од Хрватска.

Таа е дефинитивно најзгодна учесничка во реалното шоу годинава.

Иако многумина го спорат нејзиниот морал, со оглед на тоа дека призна какви работи правела во минатото, на Ива никој не може да и замери ништо за изгледот.

Таа е вистинска “бомба“, а мажите полудеа по неа.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here