Мадона го покажа задникот, па ги згрози фановите: „ Полошо нешто немаме видено“

0
74


Поп кралицата Мадона на социјалните мрежи објави фотографија од својот задник и ги шокираше своите фанови.

Имено објави фотографија и се пожали дека мора да оди на терапија поради неподносливите болки на колената. Пејачката откри дека направила неколку операции на колената. Објасни дека чекала термин, во моментов чекала термин и дека конечно сега ќе може да почне со терапија.

„Конечно ќе почнам со терапија. Кога би можела, по осум месеци болка, би скокала горе, доле од среќа. Посакајте ми среќа“, напиша Мадона на социјалните мрежи.

На фотографијата, таа во преден план го истакна задникот, па дополнително ги покрена шпекулациите меѓу обожавателите за импланти. Претходно голем број обожаватели, на нејзините настапи, забележале дека задникот и е зголемен и многумина коментираа дека се згрозени од новиот изглед на пејачката.

Коментарите од фановите продолжија и сега. Тие коментираат дека на фотографиите се гледа дека задникот ѝ е зголемен и дека има необичен облик.

„Ова се најлошите импланти за задник кој ги имам видено. Ти ставиле преголеми“, биле некои од коментарите.

Мадона досега ги нема потврдено гласините дека ставила импланти на задникот и не одговорила на лошите коментари, за кои во неколку наврати прокоментирала дека не им обраќа внимание.

Мадона неодамна изјави дека се тестирала и била позитивна на антителата на коронавирусот, но дека не е имуна на инфекции. Но и покрај опасноста да се зарази, пејачката била видена на забава кај нејзиниот пријател Стивен Клејн. На забавата никој од гостите немале заштитни маски и ракавици и не користеле дезинфекциски средства.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here