Луда забава во Србија: Девојка игра коло сред улица, а во багажник – оркестар (ВИДЕО)

0
108


Ноќните излегувања често завршуваат со луди и незаборавни ситуации, а уште подобро е кога некој ќе ги овековечи со снимка, како што е случај со овие весели девојки и нивното “озвучување” во багажникот.

Имено, на Јутјуб се појави снимка на која се гледаат четири девојки во џип со швајцарски регистарски таблички. Во еден момент, возилото запрело на семафорот, судејќи по видеото, во Нов Белград, а потоа се гледа како една русокоса излегува од автомобилот и започнува да игра коло. 

Ова, меѓутоа не е најлудиот дел од приказната – девојката со играње дошла до багажникот и го отворила, а во него свирел хармоникаш.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here