Лила чита лоши твитови за себе: „За силиконите можете само да пишувате, но не и да ги видите!“

0
189


Водителката Лила Филиповска деновиве во „Бекстејџ“ читаше лоши твитови за себе.

Водителката уште на почетокот на интервјуто истакна дека нема проблем со тоа да чита коментари кои се во негативна конотација и им порача на сите хејтери слободно да пишуваат за неа, но кога веќе ја коментираат, да ставаат убави слики над напишаното.

Во продолжение погледнете какви беа реакциите на Лила после секој исчитан твит.

Следува смеење до солзи…

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here