Лила: Бела ноќ а јас сум црна (ФОТО)

0
202


Убавата водителка на „Се или нешто” на Сител Тв, Лила Филиповска, се пошегува за Бела ноќ па сподели фотографија од себе со црна коса.

https://press24.mk/

– Бела ноќ а јас црна, напиша водителката на Инстаграм.

Лила освен што со години е на екраните, таа е и инфлуенсерка на Инстаграм со 178.000 следбеници кои секојдневно ги радува со секси фотографии. 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here