Куче свири на клавир и пее додека мало девојче танцува

0
178


Бади Меркјури е спасено кутре кое стана познато по неговите неверојатни способности за свирење клавир. Овој бигл исто така обожава да пее и е одлично кога станува збор за чување деца. Неодамна, родителите на Бади објавиле урнебесно видео каде што тоа заедно со неговата сестричка прават вистинска журка! Веќе собрале над 4 милиони прегледи и кога ќе го погледнете видеото веднаш ќе ви стане јасно зошто.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here