Кристина мандарина ги покажа огромните гради, па откри дали повторно ќе ги зголеми

0
142


Кристина која во регионот стана позната откако беше забележана како продава мандарини на тезга во Хрватск, па по тоа го доби и надимакот Кристина мандарина на својот Инстаграм профил озговараше на прашања поставени од своите фанови.

Едно од прашањата гласеше дали повторно ќе ги зголеми градите.

– Да можам би била балон, но некогаш мора да пости граница и не го форсирам телото на нешто што не може да поднете , напишала таа.

https://press24.mk/

Кристина на својот Инстгарм профил сподели и фотографија на која се обиде да ги истакне градите.

Во автомобил, облечена во тесни фармерки и кратка маичка со огромо деколте, таа уште еднаш го привлече вниманието на нејзините фанови, посебно мажите.

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here