Кај Ријана „кипе од сите страни“- пејачката непепознатлива (ФОТО

0
183Познатата пејачка Ријана веќе одамна не е слаба, а сега има нов доказ откако таа се појави на промоција на својата автобиографија.

Ријана гордо позираше пред фоторепортерите, а нејзините облини се поголеми од тоа што сме навикнале да ја гледаме.

Едни мислат дека вака изгледа поубаво, а други пак велат дека не личи на себе.

Погледнете како изгледа па одучете самите дали изгледа убаво или не.

https://press24.mk/

https://press24.mk/

 

Source link

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here